Informační portály a výdajové automaty dozimetrů pro Novovoroněžskou jadernou elektrárnu

 

Společnost VF vyrobila, dodala a uvedla do provozu výdejní automaty osobních dozimetrů ne Novoroněžské jaderné elektrárně.

Projekt byl realizován na základě doporučení mise OSART určený na dovybavení systému osobní dozimetrie výdejními automaty osobních dozimetrů.

Společnost VF zde uspěla před místním dodavatelem zařízení a ve spolupráci s partnery dodala svoje výrobky řady DPD včetně identifikace personálu pomocí čárového kódu a základního SW vybavení, umožňujícího autonomní režim provozu. 

 

Zakázka byla realizována ve 2 etapách

V první etapě byly dodány, nainstalovány a uvedeny do provozu výdejní automaty DPD-480 s celkovou kapacitou 1440 dozimetrů.

Druhá etapa zahrnovala dodávku, instalaci a uvedení do provozu automatů DPD-480 a DPD-100 o celkové kapacitě 3000 dozimetrů (část pasivních, část elektronických).

Rozsah dodávky byl později rozšířen o 23 ks informačních panelů ZP-21, které pracovníkovi po přiložení identifikační karty zobrazí jeho osobní údaje a dále údaje užitečné pro jeho pobyt v kontrolovaném pásmu.

Všechny výdejní automaty a informační panely byly postupně připojeny do nadřazeného řídicího a informačního systému osobní dozimetrie.

 

 

 

CHCI POSLAT DALŠÍ REFERENCI

 • 60+
 • Produktů pro
  jaderné elektrárny
 • 4
 • Různé typy
  Gama ozařovačů
 • 3500+
 • Roční distribuce
  detektorů kontaminace
+420 516 428 611
Česká republika
Svitavská 588, 679 21 Černá Hora


Certifikace a oprávnění